Jouw partner voor Tachografen en Telematica
AA-Equipment Support is Partner in Business van Continental Automotive Trading (VDO). VDO heeft AA-Equipment Support aangesteld als geautoriseerde VDO partner voor Tachografen en Telematica voor geheel Nederland.
VDO Partner voor Tachografen en Telematica
VDO behoort tot de top 3 leveranciers welke producten leveren aan voertuig en industriële motorische fabrikanten. Als geautoriseerde VDO Partner helpen wij jou met professioneel advies, verkoop en service van VDO producten en diensten. Zo leveren wij digitale tachograaf oplossingen die verder gaan dan voldoen aan de wettelijke verplichtingen. Wij helpen jou de uitdagingen van de markt aan te gaan, nu en in de toekomst.
Ben je op zoek naar een partner voor tachografie en voertuigvolgsystemen? Onze professionals adviseren jou graag.
Meer over VDO
VDO voorziet de markt al ruim tachtig jaar van innovatieve en technisch hoogstaande oplossingen met de welbekende VDO-kwaliteit. In de beginjaren waren dat analoge tachografen. Deze maakten intussen plaats voor de DTCO® 1381 – ’s werelds meest toegepaste digitale tachograaf.
En vandaag kun je het wagenpark nóg efficiënter beheren met ons totaalpakket aan randapparatuur, software en services rondom de digitale tachograaf.